Svetr
Zloději"Ty Pepo, ty máš ale pěknej svetr, co tě stál?"
"Patnáct stovek!"
"Nekecej!"
"No fakt, ale to už je se soudníma výlohama."
"Ty Pepo, ty máš ale pěknej svetr, co tě stál?"
"Patnáct stovek!"
"Nekecej!"
"No fakt, ale to už je se soudníma výlohama."
Sedí malomocný a koktavý v blázinci.
Malomocný si utrhne ucho a vyhodí ho oknem ven - utrhne si nos a vyhodí ho ven - utrhne si prst a vyhosí ho ven.
Koktavý se ho ptá: "Z-z-zdrháš co?"
Sedí mladá krásná slečna v restauraci.
Příjde k ní číšník a zeptá se: "Objednáno?"
Ona odpoví: "Tak zaprvé jsem už obědvala a zadruhé nejsem žádná nána!"
Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek.
A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?"
Pepíček na to: "Tak jo."
Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."
Mladá dívka se ptá:
„Pane doktore, co mám dělat, abych měla prsa pěkně kolmo?“ Doktor si ji chvíli prohlíží a pak praví:
„Choďte po čtyřech.“
Jeptiška je jediná ženská, která ráno ví, co si vezme na sebe.