Proč si napsal do statusu moje...
Sociální sítěProč si napsal do statusu moje jméno? :)
Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?
Proč si napsal do statusu moje jméno? :)
Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?
Přijde paní k doktorovi a povídá: "Doktore já mám tasemnici".
Doktor jí odpoví: "Dejte si každý den rohlík a čokoládu."
Paní za týden přijde zas a povídá: "Nepomohlo to doktore."
Doktor: "Tak si dejte každý den jeden rohlík a dvě čokolády."
Za týden přijde paní na kontrolu a povídá: "Doktore nepomohlo to."
Doktor říká: "Dejte si rohlík"
Vyleze z ní tasemnice a povídá: "A čokoládička nebude?"
Žena stála nahá a prohlížela se v zrcadle.
Nebyla spokojená s tím, co tam viděla a řekla svému manželovi: „Cítím se hrozně. Vypadám staře, tlustě a ošklivě. Opravdu potřebuju právě teď polichotit.“
Manžel jí odpověděl: „Zato oči máš jako ostříž!“
... a začala hádka.
Sedí dvě mouchy na žiletce a jedna povídá té druhé: posuň se
Kuba přijde domů celý promáčený.
Matka se vyděsí: "Co jste to proboha prováděli?!"
"Hráli jsme s kámošema na psa, já byl strom."
Blondýnka přijde reklamovat konzervu: „Když jsem se ji snažila rozříznout, zlomila jsem tři nože!”