Blázen jde kolem ohrady a co n...
BlázniBlázen jde kolem ohrady a co nevidí - nápis: „Kdo to čte, ten je vůl.”
Rozzlobí se, vezme křídu a připíše: „To není pravda. Vůl je ten, kdo píše po stěnách.”
Blázen jde kolem ohrady a co nevidí - nápis: „Kdo to čte, ten je vůl.”
Rozzlobí se, vezme křídu a připíše: „To není pravda. Vůl je ten, kdo píše po stěnách.”
Přijede anglický lord do hotelu a sluha mu nabízí komplexní služby:
"Budete si přát na noc mladou dívku?"
"Ne, spíš mladého chlapce."
Sluha povídá: "Nechutné, zavolám strážníka!"
"Dobře, tedy strážníka."
Veronika a Michal jsou pacienti v blázinci. Jednoho dne se procházejí okolo bazénu a v tom Michal náhle skočí do vody. Potopí se jako kámen a už nevyplave. Veronika okamžitě skočí za ním, aby ho zachránila. Ponoří se na dno a vytáhne Michala ven. Když se o tomto hrdinském činu dozví ředitel ústavu, okamžitě dá příkaz propustit Veroniku z blázince, protože poznal, že je duševně naprosto stabilní a příčetná. Přijde k ní a říká: "Veroniko,mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Nejprve dobrá zpráv...
Svěřuje se osmdesátiletý pán lékaři:
„Pane doktore, musíte mi pomoct. Pokaždé, když se miluji se svojí ženou, rozmaže se mi vidění, rozklepou se mi nohy a skoro nemohu dýchat.“
„Ale pane Vokurka,“ uklidňuje ho lékař, „ve vašem věku je celkem pochopitelné, že se takové věci stávají. Řekněte mi, kdy jste si toho poprvé všiml?“
„Třikrát včera v noci a dvakrát dneska ráno!“
Sedí děda v hospodě, už dost opilý, kouká na hodinky a zjistí, že už měl být dávno doma. Tak se zkouší zvednout ze židle, ale nějak mu to nejde. Tak si dá kafe a zase se zkusí zvednout. Zase mu to ale nejde. Tuto proceduru opakuje asi 10x až si řekne: "No nic, babka bude bláznit, musím se domů nějak doplazit." A tak se připlazí domů, potichu se převleče a vleze do postele. Ráno mu bába říká: "Teda dědku, tys musel být včera pěkně navalenej." A děda říká: "A jak to víš, dyť jsem se snažil být tak...
Rozhořčená matka nadává své dceři:"Je ti 16 a lítáš si někde venku s klukama. To já v tvym věku seděla doma na prdeli a dělala si věci do školy..ale to ty nééé, Tebe zajímají jen kluci a to, že má maminka 32. narozeniny na to si ani nevzpomeneš."