Jsou dve blondyny na nadrazi a...
BlondýnkyJsou dve blondyny na nadrazi a jedna povida: Clovece me je nejaka zima na ruce. A ta druha na to: Tak si je strc do kapsi. Prvni na to: Ja nemuzu mam v ni rukavice
Jsou dve blondyny na nadrazi a jedna povida: Clovece me je nejaka zima na ruce. A ta druha na to: Tak si je strc do kapsi. Prvni na to: Ja nemuzu mam v ni rukavice
Mladá, pohledná matka kojí ve vlaku dítě, to však nechce pít. Matka ho nabádá: „Když nebudeš pít, nabídnu prs tady tomuhle pánovi!“ Scéna se několikrát opakuje, až pán vypění: „A se ten mrňous konečně rozhodne, už jsem přejel pět stanic!“
Víte, jak poznáte opravdu blbou blondýnu? Když jí řeknete, že voda je studená a ona si vezme dvoje plavky!
Doktor: „Alkohol je jed, který vás pomalu zabíjí.“
Pacient: „To nevadí, já nespěchám...“
Malý Pepíček přichází do nové školy a tatínek volá učiteli, aby ho varoval, že se Pepíček rád vsází. Učitel odpoví, že to jistě nebude žádný problém. Když se Pepíček vrátí ze školy, tatínek znovu volá učiteli, aby se zeptal, jak se Pepíčkovi vedlo. „Myslím, že váš syn prohrál sázku,“ povídá učitel. „Vsadil se se mnou o sto korun, že mám na zadku krtka, tak jsem si stáhnul kalhoty a vyhrál jsem.“ „Do prdele!“ uleví si tatínek. „Co se děje?“ diví se učitel. „Ráno se se mnou Pepíček vsadil o tisíco...
Jede takhle blondynka autem a narazi do stromu. Pote vylezele z auta, obejme strom a povida: "Strome, stromecku, promin, promin, ale ja troubila!"