Můj humor je tak černej, že by...
Rasistické vtipyMůj humor je tak černej, že bych ho hned poslal sbírat bavlnu.
Můj humor je tak černej, že bych ho hned poslal sbírat bavlnu.
Psychiatr vede terapii čtyř matek a jejich dětí.
První matce říká:"Jste posedlá sladkým. Projevilo se to na jméně vaší dcery - Candy."
Druhé říká:"Jste posedlá penězi. Odrazilo se to na jméně vaší dcery - Penny."
Třetí říká:"Jste závislá na alkoholu. Odrazilo se to na jméně vašeho dítěte - Brandy.
V tom čtvrtá matka vstane a tiše šeptá synovi do ucha:"Pojď Dicku, jdeme domů."
Pacient povídá doktorovi: "Až umřu, tak do úmrtní zprávy napište, že jsem umřel na AIDS".
Doktor se tomu diví a povídá: "Vy nemáte AIDS, ale rakovinu".
Pacient odpoví: "To nevadí, ale já k tomu mám 3 dobré důvody: Za prvé takovou nemoc u nás na vsi ještě nikdo nemá, za druhé soused umře strachy že to má taky, protože mi chodil za manželkou, a za třetí manželka si do smrti nezašuká."
Můj bývalý mě nechal, odešel za podstatně mladší.
Já si nabrnkla jejího tatíka a budu mu dělat tchýni, hajzlovi.
„Obžalovaný, proč jste ukradl to auto?“
„Musel jsem se rychle dostat do práce, pane soudce.“
„A to jste nemohl jet autobusem?“
„Zbláznil jste se? Vždyť já na autobus nemám řidičák!“
Inzerát z novin:
Prodám krásného rotvajlera. Žere všechno. Miluje malé děti.